Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <
П'ятниця, 09 жовтня 2020 13:32

Інформування

“Європейський тиждень місцевої демократії” (ЄТМД) – це загальноєвропейський захід, який щорічно проводиться у жовтні. Органи місцевих та регіональних влад 47 країн-членів Ради Європи організовують громадські заходи з метою:

- привернути увагу громадян Європейських країн до питань місцевої демократії, покращити їх обізнаність та залучення до місцевих політичних процесів.

- заохотити обраних депутатів місцевих рад збільшувати та поглиблювати діалог із громадянським суспільством з метою пожвавлення місцевої демократії.

- посилити роль Ради Європи та її Конгресу місцевих та регіональних влад у зміцненні місцевої демократії та повазі до прав людини в Європі в Європі.

Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для заходів ЄТМД. Основна тема у 2020 році - “Місцева демократія:розбудова довіри”. Цьогорічний Європейський тиждень місцевої демократії проходитиме з 12 по 16 жовтня 2020року. Окрема увага приділяється проведенню заходів для молоді в навчальних закладах міста. Зокрема видання Ради Європи підготувало для використання базові матеріали з питань освіти для демократичного громадянства та прав людини для вчителів.

Корисні посилання

Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.