Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <
Четвер, 04 травня 2023 16:00

Безбар'єрна Україна

Директор Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради Світлана Дорошенко взяла участь в регіональній конференції  "Безбар'єрна Україна". Захід пройшов у форматі двох панельних дискусій. Розглянули питання важливості безбар’єрності, що стосується всіх людей та сфер життя, поспілкувалися про рішення, що приймаються органами влади, аби запобігти бар’єрам. Окремо порушили питання щодо регіональних планів безбарʼєрної відбудови України, бо Запоріжжя - один із тих регіонів, який сильно страждає під час війни.
У межах конференції також відбулася презентація  "Довідника безбар’єрності" – гіда з толерантної взаємодії, створеного за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. У ньому присутні і шрифт Брайля, і конгревне тиснення, і qr-коди на переклад українською жестовою мовою та аудіодискрипція, ілюстрації.
Представлено "Альбом безбар’єрних рішень" − практичний посібник, який рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й людей з тимчасовими чи постійними порушеннями здоров’я, дорослих з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. 

Корисні посилання

Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.