Проблемна тема школи

макротема на 2015-2020 рр.

«Акмеологічний підхід до організації освітнього процесу як передумова реалізації нових Державних стандартів освіти та розвитку творчого потенціалу педколектива»

мікротема на 2019-2020 н.р.

«Акмеологічний підхід до організації освітнього процесу як теоретико-методологічна основа його оновлення в умовах реалізації Концепції Нової української школи" (п'ятий рік)

2019-2020 н.р.

28 - 30 жовтня на базі школи пройшов міський комунікативний тренінг ЗОІППО для вчителів шкіл (класів) Запорізької області з навчанням мовами національних меншин (регіональний тренер Сіропол С.Є.)

Майстер-клас

21 лютого 2018 р. відбулася педагогічна практика для слухачів КЗ "ЗОІППО"ЗОР вчителів мистецтва "Ефективні технології викладання інтегрованого курсу "Мистецтво" в сучасній школі", яку провела вчитель трудового навчання та мистецтва, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Долга Уляна Ігорівна.

Окрім слухачів ЗОІППО були присутні зав.каф, к.п.н., доцент Барліт О.О., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання ЗОІППО  Лукачевич А.Ф., методист НМЦ департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Корольова О.Ю., керівник РМЦ вчителів естетичного циклу Поліщук О.В.

Матеріали майстер-класу:

Веб-квест "Подорож у часі та просторі"

Презентація "Ефективні технології викладання інтегрованого курсу "Мистецтво" в сучасній школі"

Відео "Модернізація школи"

Практикум

Мета: визначити показники успішної школи, якості успішного учня і учителя, як конкурентоздатної особи.

Лізвінський В.Л.-психолог

1. План тренінгу

1. Організаційний етап
  2. Мотиваційний етап.
  3. Перегляд відеоролику «Сорок чертей и одна зеленая муха».

Питання для обговорення: «В чому мораль відеоролику? Як побудувати взаємовідносини учнів та вчителів так, щоб ця взаємодія мала найбільшу ефективність?»

1. Поділ на групи.
  2. Вправа «Модальність». Учасникам тренінгу необхідно перефразувати типові звертання вчителя до учнів з модальності наказу в модальність вибору.
  3. Гра «Асоціації». Необхідно підібрати асоціації до слів «школа», «учень», «вчитель».
  4. Вправа «Моделювання». Групам необхідно розробити модель ефективної школи, ефективного вчителя, ефективного учня.
  5. Вправа  «Ромашка». Виконується індивідуально, кожним учасником тренінгу. Основна мета даної вправи – вмотивувати вчителів на подальшу роботу. Ведучий роздає учасникам паперові ромашки та пропонує написати на пелюстках найбільш типові для професії педагога радощі. Після чого вчителям (5-6 чоловік, за бажанням) пропонується презентувати свою ромашку.
  6. Перегляд відеоролику «13 ознак того, що ви вчитель»
  7. Обговорення, обмін думками, зауваженнями, побажаннями.

2. Методична скарбничка вчителя.

Кириллова О.В. презентація

Єрьоміна О.Є.

Долга У.І. презентація

3. Обмін думками, зауваженнями, побажаннями.

30.03.2018 року відбулося засідання педагогічної ради

«Методичний калейдоскоп»

Порядок денний:

1. Портрет ідеального вчителя.
  2. Як зробити урок хімії цікавим?
  3. Критичне мислення як універсальна освітня технологія.
  4. Погляд у майбутнє:  STEAM у світі краси ї фантазії.
  5. Новий учитель  нової української школи.

Матеріали та фотозвіт можна подивитись за посиланням

Науково-методичні теми ШМО

2019-2020 н.р.

Науково-методичні теми, над якими працюватимуть методичні об’єднання у 2019-2020 н.р.

2018-2019 н.р.

Науково-методичні теми, над якими працюватимуть методичні об’єднання у 2018-2019 н.р.

2017-2018 н.р.

Науково-методичні теми, над якими працюватимуть методичні об’єднання у 2017-2018 н.р.

Програми фестивалю педагогічних ідей

2018-2019 н.р.

Програма фестивалю педагогічних ідей та інновацій «Зоряний час учителя» 2018-2019 н.р

2017-2018 н.р.

Програма фестивалю педагогічних ідей та інновацій«Зоряний час учителя»2017-2018  н.р.

2016-2017 н.р.

Програма фестивалю педагогічних ідей та інновацій«Зоряний час учителя»2016-2017  н.р.

2018 р.

2017 р.

Педрада-записник вчителя "Секрети акмеологічного уроку"

Методичні нотатки

1.  Моделюємо акмеологічний урок.

2. Сучасний урок у початковій школі на засадах акмеології.

3. Акмеологічний підхід у виборі прийомів, засобів навчаня на уроках української мови та літератури.

4. Акмеологічний підхід до вивчення англійської мови через методи мнемотехніки та ейдетики.

5. Моделювання схем на уроках історії та права в структурі акмеологічного уроку.

6. Акмеологічна спрямованість вибору засобів та прийомів навчання математики.

Графік проведення предметних тижнів ШМО

Предметні тижні

Збільшення предметного навантаження на уроках змушує замислитися над тим, як підтримати інтерес школярів до навчання. Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до пізнання є проведення предметних тижнів.Для підвищення інтересу до шкільних предметів і мотивації учнів до вивчення наукових дисциплін в нашій школі щорічно проводяться предметні тижні. Як форма діяльності вони розвивають особистість учнів, формують комунікативні вміння і розвивають інтелектуальні здібності. А також сприяють зростанню професійних умінь вчителів, даючи можливість проявити себе організатором заходу для різних класів або розробником завдань.

2018-2019 н.р.

Історія та географія В рамках тижня  історії та географії " "Віртуальний вояж" "Щоденник мандрівника - дивовижна Україна"" вчителем Губаревою С.О. був проведений квест "Історична Україна". Подорожуємо разом із учнями 7-А та 7-Б класів.

Фізична культура

Початкові класи презентація "Веселковий тиждень"

2017-2018 н.р.

Графік проведення предметних тижнів ШМО у 2017-2018 н.р.

Початкові класи  презентація "Педагогічна майстерня вчителів початкової школи"

Історія та географія презентація "Історико-географічний Х-фактор"

Хімія, біологія ОЗ "Ефективність реалізації акмеологічного компоненту  уроків хімії, біології, ОЗ" план , фото уроку Метали

Іноземні мови презентація "Звіт про роботу ШМО"