Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Психолог радить...

 <

Бібліотека

<

Блог для конкурсу

 <

Центром виховної роботи в школі є історико-краєзнавчий музей. Він відкрив свої двері 14 жовтня 1983 року, до 40-річчя визволення міста Запоріжжя від німецько-фашиських загарбників. Засновником музею був вчитель історії – Роговий Олег Михайлович, його учні, батькі, мешканці мікрорайону школи, ветерани війни. Була створена група активістів, які разом будували музей, збирали матеріали для нього.

У 2018 році музею виповнилося  35 років. Під  керівництвом Губаревої С.О., вчителя історії та права, завідуючої музеєм, група музею не припиняє свою роботу і донині. Тут проходять уроки мужності, зустрічі з ветеранами, проводяться екскурсії для учнів нашої школи.  Музей співробітничає з учнівським самоврядуванням «Нове покоління», проводяться конкурси віршів про війну. За результатами своєї роботи музей неодноразово здобував призові місця в обласному конкурсі «Ніхто не забутий і ніщо не забуто», в акціях, оглядах музеїв.

У 2005 році музею присвоєно звання «Зразковий музей» (наказ МОН України від 13.06.2005 №353).

Підтверджено звання "Зразковий музей" у 2016 році (наказ МОН України від 17.06.2016 №689 "Про затвердження рішення комісії МОН з присвоєння звання "Зразковий музей").

Але вивчення рідного краю не завершується роботою музею. Учні школи приймають участь в різних конкурсах і експедиціях.

У музеї наявні печатні  матеріали  по  історії  нашого  міста, історії Другої світової війни, АТО. Підготовлено такі виставки: "Державна  символіка", "Підпільні  групи  Запоріжжя", "Запоріжжя  в  період  окупації", "Діти  на  шляхах  війни", "Запорожці  на  шляхах  війни", "АТО" тощо. В межах науково-дослідницької діяльності учнів на базі музею (робота музейного активу) підготовлено матеріали  "Історія  Олександрівська", "Історія  школи", "Артур Перов".

2021 р. - підтвердження звання "Зразковий музей". Матеріали:

Заявка на участь.

Анкета-характеристика.

Клопотання.

Звіт про роботу музею.

План роботи музею.

Технологічна карта.

2022 р. - підтверджено звання "Зразковий музей" - наказ Міністерства освіти і науки України від 11.08.2022 № 731 "Про затвердження рішення комісії Міністерства освіти і науки України з присвоєння звання «Зразковий музей».

 

 

 

Корисні посилання





Powered by Шаблоны Joomla.|Шаблоны Joomla Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.